هزینه ویزای آذربایجان

ویزاهای آذربایجان در حال حاضر می توان به سه بخش تقسیم کرد

که در ایران بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد

  • ویزای عادی الکترونیکی
  • ویزای فوری الکترونیکی
  • ویزای لیبل

در مورد ویزای باکو و یا آذربایجان و نحوه تهیه آن اطلاعات دارید؟

برای نحوه دریافت ویزای الکترونیکی آذربایجان بصورت عادی و یا فوری

برای ورود به کشور باکو یا آذربایجان ویزا ضروری می باشدالبته فرقی هم نمی کند به صورت زمینی و یا هوایی تشریف ببرید باکو باید حتما ویزا داشته باشید.

ویزای باکو یا همان ویزای آذربایجان به دو صورت صادر می شود که هر دو مورد مورد تائید کشور آذربایجان می باشد و از نظر اعتبار فرق خاصی وجود ندارد.

ویزا لیبلی : منظور از ویزای لیبلی باکو همان برچسب یا لیبلی هست که روی صفحات پاسپورت شما زده می شود.

ویزا لیبلی : منظور از ویزای لیبلی باکو همان برچسب یا لیبلی هست که روی صفحات پاسپورت شما زده می شود.
ویزای الکترونیکی : جدیدترین نوع ویزا باکو محسوب می شود و به این صورت هست که شما دیگر لازم نیست پاسپورت خود را برای دریافت ویزا به سفارت و یا شرکتی بسپارید. فقط کافیست تا عکس پاسپورت خود را بصورت کاملا واضح و شفاف گرفته و برای مسئول ویزا ارسال فرمائید تا ویزای شما که در قالب یک برگه A4 می باشد صادر شود.

اما پیشنهاد ما به شما استفاده از ویزای الکترونیکی هست چرا که هم به صرفه تر از لحاظ مالی می باشد و همچنین بصورت غیر حضوری هم امکان دریافت آن وجود دارد.

نحوه دریافت ویزای الکترونیکی آذربایجان

 

ویزای الکترونیکی آذربایجان ( باکو )، که آسان ویزا ( ASAN VISA ) نام دارد، جهت تسهیل در ورود توریست ها صادر میشود و همان اعتباری را دارد که ویزا بصورت برچسب درون پاسپورت چسبانده میشود، معمولا بین ۳ تا ۷ روز صادر میشود. (البته ویزای الکترونیکی باکو بصورت فوری ۳ ساعته نیز صادر می شود که هزینه بالاتری نسبت به ویزای عادی دارد ولی با همان اعتبار می باشد.)

برای صدور ویزای الکترونیکی باکو نیازی به داشتن اصل پاسپورت هنگام صدور ویزا نیست و فقط می بایست اسکن تمام صفحه پاسپورت خود را برای شماره همراه 09198840012 که شماره تلگرام مسئول ویزا در کارگزاری آذربایجان هست تلگرام کنید و پس از حداقل سه روز کاری ویزای خودتون رو دریافت کنید.

حداقل اعتبار لازم تا انقضا پاسپورت برای ویزا باکو ۷ ماه می باشد.

ویزای عادی الکترونیک

 

26 دلار

ویزا فوری الکترونیکی

 

56 دلار

ویزا لیبل

 

40 دلار