هزینه ویزای هند

هزینه ویزای هند

 

ویزای هند برای ایرانیان به دو صورت الکترونیکی و لیبل صادر می‌شود. ویزای هند فقط در قالب‌های تورهای گروهی هند و به صورت سینگل و مطابق با زمان تور صادر می‌شود. به طور کلی ویزای هند ریجکتی ندارد و در مدت زمان ۷ روز کاری به درخواست شما جواب داده می‌شود. هیچ سخت‌گیری خاصی برای اخذ ویزای هند وجود ندارد.

شرایط اخذ ویزای هند

هیچ شرایط خاصی برای اخذ ویزای توریستی هند وجود ندارد. اما باید توجه داشته باشید که متقاضیان ویزای هند نباید دارای هیچ‌گونه سوء سابقه کیفری و حقوقی باشند. برای اخذ ویزای کاری و تحصیلی هند شما حتما باید از سوی یک کارفرما، موسسه آموزشی و یا دانشگاه دعوت‌نامه معتبر ارائه کنید.

نحوه اقدام برای اخذ ویزای هندوستان

 

ویزای هند به دو صورت الکترونیکی و حضوری درخواست می‌شود. برای درخواست حضوری ویزای هند شما باید برای انگشت نگاری و تحویل مدارک به سفارت این کشور در تهران مراجعه کنید. برای درخواست الکترونیکی ویزای هند نیز باید به سایت سفارت این کشور مراجعه کرده و کلیه اطلاعات و مدارک درخواستی را برای سفارت ارسال کنید. انگشت نگاری ویزای الکترونیکی هندوستان در مرزهای این کشور انجام می‌شود.

آدرس و تلفن سفارت هندوستان در ایران

 

سفارت هند در ایران در آدرس تهران، عباس آباد، خیابان شهید بهشتی، خیابان میرعماد، نبش کوچه بیست و دوم واقع شده است. سفارت هند در روزهای یکشنبه تا پنجشنبه و در ساعات ۸:۳۰ تا ۱۷ فعال می‌باشد. برای ارتباط تلفنی با سفارت هند نیز می‌توانید با شماره ۰۲۱۸۸۷۵۵۱۰۳ تماس حاصل نمائید.

هزینه های ویزای هند

هند

نوع ویزاهزینه ها
زمان تحویا
1 ماهه توریستی الکترونیک40 دلار3 تا 5 روز کاری
1 ساله مولتی پل الکترونیک65 دلار3 تا 5 روز کاری
5 ساله مولتی پل الکترونیک105 دلار3 تا 5 روز کاری