هزینه ویزای کانادا

هزینه ویزای کانادا

هزینه ویزای تضمینی کانادا 300 دلار می باشد  دعوتنامه به مدارک شما اضافه می‌شود و احتمال ویزا شدن را تا ۹۰% افزایش می‌دهد و به همین دلیل قیمت ویزای تضمینی کانادا تا ۱۰۰۰ دلار بالا می‌رود.
۲. برای اخذ ویزای کانادا چه هزینه‌هایی به هزینه‌های فوق اضافه می‌شود؟

هزینه پیکاپ ویزا و همچنین هزینه‌های رفت و برگشت متقاضی به سفارت کانادا در خارج از ایران (استانبول، آنکارا، دبی یا …) را نیز، باید به هزینه‌های فوق‌الذکر اضافه کرد.
۳. اگر تعداد نفرات بیشتر شود هزینه گرفتن ویزای کانادا کمتر می‌شود؟

برای این موضوع قانون مشخصی وجود ندارد ولی هر چه تعداد بالا برود طبیعتا در بعضی بخش‌ها سری کاری به وجود می‌آید و هزینه‌ها قابلیت تخفیف دارد.

هزینه ویزای کانادا با دعوتنامه

 

قیمت ویزای کانادا با دعوتنامه و ویزای کانادا معمولی چقدر تفاوت قیمت دارد؟

در صورتی که فردی شرایط مناسبی در سابقه سفر و تمکن مالی داشته باشد نیازی به دعوتنامه ندارد و قیمت ویزای آن ۳۰۰ دلار است.

هزینه ویزای مولتیپل کانادا

 

قیمت ویزای مولتیپل کانادا و ویزای معمولی کانادا چقدر تفاوت دارد؟

کانادا فقط ویزای چند بار ورود دارد که در بین مردم به ویزای مولتی کانادا، ویزای مولتیپل کانادا و ویزای مالتیپل کانادا معروف است. قیمت تمام مواردی که در بالا نام برده شد با هم برابر است و همه یک معنی را دارند.

قیمت ویزای کانادا = قیمت ویزای مولتیپل کانادا = قیمت ویزای مالتیپل کانادا = ویزای مولتی کانادا = ویزای چند بار ورود کانادا

هزینه ویزای کانادا بعد از ریجکتی

 

آیا قیمت ویزای کانادا برای کسانی که قبلا ریجکت شده اند بیشتر است؟

کسانی که قبلا ریجکت شده‌اند بلافاصله بعد از رفع مشکل اعلام شده و دلیل ریجکتی می‌توانند اقدام کنند و هزینه آن هیچ تفاوتی با هزینه فردی که برای اولین بار برای ویزا اقدام می‌کند ندارد.

قیمت ویزای ۵ ساله کانادا

 

قیمت ویزای ۵ ساله کانادا و ویزای توریستی کانادا چقدر تفاوت دارد؟

وقتی که شما برای ویزای کانادا اقدام می‌کنید به میزان اعتبار پاسپورت شما روی ویزای شما مدت اقامت داده خواهد شد. مثلا اگر پاسپورت شما ۳ سال اعتبار داشته باشد ویزای ۳ ساله کانادا می‌گیرید. پس بهتر است که قبل از مراجعه برای ویزای کانادا پاسپورت جدید بگیرید تا با ۵ سال اعتبار پاسپورت ویزای ۵ ساله کانادا بگیرید.